Štai kiek uždirba "Stranger Things" aktoriai už 5 sezoną

Nuo pirmosios serialo premjeros aktorių atlyginimai smarkiai išaugo.

"Stranger Thing" yra vienas iš svarbiausių "Netflix" serialų, kuris jau turėjo keturis itin sėkmingus sezonus. Todėl nenuostabu, kad artėjant penktajam ir paskutiniajam sezonui "Stranger Things" aktoriai iš tiesų norėtų gauti pinigų. Tačiau kiek jie uždirba?

Naujajame pranešime teigiama, kad po to, kai buvo iš naujo deramasi dėl penktojo sezono atlyginimų, aktoriai buvo suskirstyti į lygius, o du aukščiausio lygio aktoriai uždirba daugiausiai.

Tačiau visų jų atlyginimai yra labai dideli, palyginti su jų atlyginimais pirmajame sezone.

Skaitykite toliau ir sužinokite, kiek, kaip pranešama, "Stranger Things" žvaigždėms mokama už paskutinę fantastinio serialo seriją.

Serialo žvaigždės gavo didžiulius atlyginimų pakėlimus.

Serialo "Stranger Things" žvaigždės iš naujo derėjosi dėl savo atlyginimų 5 sezonui, o pagrindiniai aktoriai gavo didelius padidinimus.

Pasak pranešimo, aktoriai, tarp kurių yra daug nuolatinių serialo dalyvių - 20 aktorių, - derėjosi kartu ir buvo suskirstyti į penktojo sezono atlyginimų pakopas.

Winona Ryder ir Davidas Harboras priklauso pirmajai pakopai

"Stranger Things" aktoriai pirmoje pakopoje yra Winona Ryder ir Davidas Harbour, dvi suaugusios serialo žvaigždės, kurios yra nuo pat pradžių.

(Tiksliau, dvi žvaigždės, kurios serialą pradėjo rodyti būdamos suaugusios - daugeliui žvaigždžių, pradėjusių serialą vaikystėje, dabar yra daugiau nei 18 metų).

Pranešime teigiama, kad D. Ryder ir D. Harboras gaus po 9 mln. dolerių už tai, kad vėl vaidins Džoisę Bajers ir Džimą Hopperį.

Pagrindiniai vaikai ir paaugliai taip pat uždirba rimtus pinigus

Pranešama, kad 2 pakopą sudaro pagrindiniai serialo "vaikai": Finnas Wolfhardas (Maikas), Gatenas Matarazzo (Dustinas), Calebas McLaughlinas (Lukasas), Noah Schnappas (Vilas) ir Sadie Sink (Maksas). Teigiama, kad visi jie už penktąjį sezoną uždirbs po 7 milijonus dolerių.

Trečiąją pakopą sudaro aktoriai, vaidinantys vyresnius, paauglių personažus: Natalia Dyer (Nancy), Charlie Heaton (Jonathan), Joe Keery (Steve) ir Maya Hawke (Robin). Pranešama, kad jie uždirbs po 6 mln. dolerių.

O kaip dėl Eleven?

Ketvirtoji pakopa apima beveik visus kitus ir, kaip praneša Puckas, uždirbs "daug mažiau" nei aukščiau suorganizuoti asmenys.

Tačiau tikriausiai pastebėjote, kad nė vienoje iš pakopų - ir tikrai ne paskutinėje - nėra Millie Bobby Brown, kuri vaidina Eleven. 

Stranger Things buvo jos proveržis, tačiau dabar ji turi atskirą sutartį su Netflix, kuri taip pat apima jos filmus apie Enolą Holms ir būsimą filmą The Electric State.

Pranešama, kad už 2022 m. pasirodysiantį antrąjį filmą apie Enola Holms, Brown uždirbo 10 mln. dolerių. Neaišku, kiek jai sumokėta už penktąjį "Stranger Things" sezoną pagal tos sutarties sąlygas.

Jų pirmojo sezono atlyginimai nė iš tolo neprilygo šioms sumoms.

Jei šie skaičiai teisingi, "Stranger Things" aktoriai uždirba labai daug procentų daugiau nei ankstesniuose sezonuose. Pasak "The Hollywood Reporter", pirmojo sezono metu vaikų aktoriai uždirbdavo apie 20 000 dolerių už epizodą, o tai sudarytų apie 160 000 dolerių už sezoną.

Buvo teigiama, kad Ryder pradžioje uždirbdavo po 100 000 dolerių už epizodą, o Harbour buvo įkainotas 80 000 dolerių.

Serialui įsibėgėjus beveik iš karto, jų atlyginimai metams bėgant didėjo.

THR pranešė, kad iki trečiojo sezono vaikų aktoriai uždirbdavo po 250 000 JAV dolerių už epizodą, o tai sudarytų apie 2 milijonus JAV dolerių už sezoną.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder