Nebrangi priemonė nuo skruzdėlių ir amarų: kenkėjai pamirš kelią į sodą - ir jokios chemijos

(4)

Skruzdėlės ir amarai - nepageidaujami svečiai sode. Jie greitai dauginasi ir gali kelti rimtų problemų. Ekspertai teigia, kad juos iš medžių galima išvyti be chemijos.

Deja, dažnai net ir taikant tradicinius kontrolės metodus šie kenkėjai gali vėl ir vėl sugrįžti į jūsų sodą. Tačiau dažnai veiksmingiausias priemones galima rasti savo namuose. Neprilygstamu sąjungininku kovoje su skruzdėlėmis ir amarais gali būti paprastas cinamonas.

Pirmiausia išsiaiškinkime, kodėl šis populiarus prieskonis padeda atsikratyti kenkėjų. Jo sudėtyje yra komponentų, kurie atbaido skruzdes, taip pat naikina vadinamuosius „ryšių kelius“ - vietas, kuriomis jos visada juda.

Skruzdėlės naudoja specialius feromonus, kad susisiektų su savo draugais ir prasiskintų kelią. Kai jų takas padengiamas cinamonu, jos pasiklysta ir praranda susidomėjimą pažymėtomis vietomis.

Taigi ką daryti, kad skruzdės neliptų į medį ir ant jo neapsigyventų amarai? Vienas iš būdų - naudoti cinamoną kaip barjerą, kurio vabzdžiai negalės įveikti.

Jei pastebėjote, kad skruzdės vis įlenda į tas pačias vietas, pabandykite paimti vatos diskelio ir jų kelyje užtepti cinamono liniją. Atrodytų, tokia smulkmena, tačiau tokio prieskonių „barjero“ vabzdžiai neperžengs, todėl nustos judėti.

Taip pat galite naudoti cinamono miltelių eterinį aliejų. Tam aliejuje pamirkykite medvilninį diskelį, uždėkite jį tose vietose, kur dažniausiai matote skruzdėlių būrius. Juo galite nuvalyti jų takus.

Aplink medžius ir krūmus galite tiesiog pabarstyti cinamonu. Prieskonis atbaido kenkėjus, ypač skruzdes ir amarus, kurių visada atsiranda ten, kur daug vabzdžių.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder