Šis metodas padės kelis kartus padidinti česnakų galvas

(1)

Kuo maitinti česnakus gegužės mėnesį, kad surinktumėte rekordinį derlių: patyrusių daržininkų patarimai.

Toks metodas apima dirvos prisotinimą deguonimi, todėl nereikės išlaidauti perkant trąšas. Papasakosime, kaip slaptu metodu padidinti česnakų galvutes, ką improvizuotai reiškia, kad juos geriau maitinti gegužės mėnesį.

Kaip kelis kartus padidinti česnakų galvas

Autoriai rekomenduoja pasirodžius česnakų daigams, paėmus šakę arba aštrią lazdą padaryti dirvoje skylių.

Reikia nuo daigų atsitraukti 10 centimetrų, skyles pradurti 90 laipsnių kampu, iki 9 centimetrų gylio. Taip padėsite česnakams gauti daugiau deguonies.

Iš karto po šios procedūros česnakai gaus daugiau maisto medžiagų, o tai paspartins augimą ir vystymąsi. Ypač šis metodas naudingas sunkiose ir molingose dirvose. Česnakai „dūsta", jei dirva nepraleidžia pakankamai oro, todėl galvutės užauga mažos.

Kuo maitinti česnakus gegužės mėnesį: kaip tai daryti teisingai

Pelenai - tai daugiafunkcinė trąša, kurią naudoja visi patyrę daržininkai. Norint pasigaminti trašas česnakams, reikia 300 g pelenų užpilti verdančiu vandeniu, palaukti, kol mišinys atvės, atskiesti 10 l vandens ir gerai palaistyti lysves.

Pelenų galite įnešti po česnakus, tačiau čia nereikėtų piktnaudžiauti, kad nepakenktumėte būsimam derliui. Kadangi ne kiekvienas dirvožemis mėgsta tokias trąšas.

Jei žinote, kad darže yra rūgštus dirvožemis, galite česnakus pabarstyti pelenais po 2 kilogramus priemonių vienam kvadratiniam metrui.

Amoniakas. Dar viena veiksminga priemonė, kuri turės gerą poveikį būsimam česnakų derliui. Norėdami paruošti trąšą, paimkite valgomąjį šaukštą amoniako ir praskieskite jį 10 litrų vandens.

Mūsų amoniakas sugeba absorbuoti visą patogeninę mikroflorą, apsaugo česnakus nuo ligų ir atbaido kenkėjus. Reikėtų žinoti, kad toks tręšimas bus veiksmingas sausu oru. Naudojant šią priemonę negalima nei kritulių, nei papildomo laistymo.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder