Palangos vaikų reabilitacijos sanatorijai tebevadovaus Saulius Deveikis
Praėjusių metų lapkritį SAM skelbtame konkurse vadovauti įstaigai iš viso sulaukta 17 kandidatų.
Pasak įstaigos vadovo, artimiausiais metais ketinama plėsti įstaigos paslaugų spektrą ir bendradarbiavimą su kitomis šalies ir užsienio asmens sveikatos priežiūros įstaigomis, teikiančiomis reabilitacijos paslaugas vaikams. Taip pat dėmesys bus skiriamas darbuotojų kompetencijų kėlimui ir darbo sąlygų gerinimui.
„Mano kaip vadovo pagrindinis uždavinys – ir toliau siekti, kad įstaiga būtų valdoma efektyviai, būtų patenkinti pacientų ir darbuotojų lūkesčiai, sudaryti sąlygas kiekvienam komandos nariui prisidėti prie naujų siekių įgyvendinimo, kad visi išsikelti tikslai būtų pasiekti“, – pranešime cituojamas S. Deveikis.
S. Deveikis yra baigęs biomedicinos mokslus Tartu universitete, taip pat turi sukaupęs vadovaujamo darbo patirties užsienio farmacijos ir medicinos kompanijose „GlaxoSmithKline Lietuva“, ,,MSD“, „SK Impex service center“, Estex Investment OU“.
Rašyti komentarą