Baltijos gimnazijos moksleiviai susipažino su jaunimo organizacijomis
Baltijos gimnazijos moksleiviai susipažino su jaunimo organizacijomis

Norėdama populiarinti aktyvią veiklą propaguojantį jaunimą, Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija “Apskritasis stalas” (KLAS) šį rudenį jaunuoliams, nepriklausantiems jaunimo organizacijoms, pasiūlė trumpam sudalyvauti jų veikloje, susipažinti su organizacijomis iš vidaus bei išmokti filmavimo pradmenų.

Antradienį šio eksperimento rezultatai buvo pateikti moksleiviams, gausiai susirinkusiems į Baltijos gimnazijoje vykusį pristatymą. Čia buvo pristatyti jų bendraamžių kurti filmukai apie penkias jaunimo organizacijas.

Moksleiviai stebėjo trumpo metražo filmukus apie Lietuvos Skautijos Pamario tuntą, Jaunimo skatinimo fondą, Lietuvos moksleivių sąjungą, Jaunimo kultūrinę organizaciją “Kultūros raktas” ir Socialinių mokslų kolegijos studentų klubą. Pastarieji savo veiklą taip pat pristatė ir gyvai.

Asociacijos vykdomo projekto „NVO iš arti“ tikslas – populiarinti nevyriausybinę jaunimo veiklą, skatinti jaunuolių įsitraukimą į ją ir kartu didinti Klaipėdos jaunimo organizacijų aktyvumą. Projekto dalyviai turėjo nufilmuoti trumpo metražo filmus, kurie kuo išradingiau perteiktų organizacijų kasdienybę, veiklas, jų įgyvendinimo procesus.

Komentuodamas vykdomus pristatymus, KLAS pirmininkas Michailas Denisenko pabrėžė, jog atėję į pristatymą moksleiviai teigia, jog nežinojo, kad Klaipėdoje yra tiek daug skirtingų jaunimo organizacijų, siūlančių įdomios veiklos.

Projekto rezultatus taip pat numatoma pristatyti vasario 28 dieną Klaipėdos valstybinės kolegijos studentų bendrabutyje Jaunystės g. 4 ir kovo 20 dieną “Vėtrungės” gimnazijos moksleiviams.

Sidebar placeholder