Svečius po senamiestį vedžiojo Mokyklapėdis

Svečius po senamiestį vedžiojo Mokyklapėdis

Ketvirtadienį Klaipėdos uostamiestyje buvo galima sutikti spalvingą personažą Mokyklapėdį, kurį sugalvojo Simono Dacho progimnazijos moksleiviai 150-ojo mokymo įstaigos gimtadienio proga.

Miesto švenčių simboliu jau tapęs personažas, kurį sudaro artistų valdomos 7 didžiulės pėdos, šį kartą aprodė uostamiestį svečiams iš užsienio. Pagal mainų programą „Comenius“ į Lietuvą atvykę moksleiviai iš Vokietijos, Italijos, Lenkijos, Kipro, Turkijos ir Alandų salų dalyvauja bendrame projekte „Magic Touch“.

Projekto tikslas – sukurti bendrą septynių šalių artistų spektaklį, kurio premjera 2013-ais metais įvyks Italijos sostinėje Romoje. Jau sukurta istorija ir scenarijus, o Klaipėdoje projekto dalyviai kurs kaukes bei kostiumus.

Su miestu pažindinti svečiai ketvirtadienio popietę aplankė senamiesčio simbolį „Kaminkrėtį“, tada peliukui į ausį šnabždėjo norus, o galiausiai patraukė link kruizinių laivų terminalo, kur aplankė saulėtą dieną visai nebaisų vaiduoklį ir susipažino su jūreivius palydinčiu berniuku ir jo šuniuku.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder