Klaipėdoje - bosinės gitaros virtuozas Wojtek Pilichowski

Klaipėdoje - bosinės gitaros virtuozas Wojtek Pilichowski

Nenumaldomai artėjantis 23-iasis Klaipėdos pilies džiazo festivalis pristato dar vieną ypatingą savo svečią - vieną žymiausių Lenkijos bosinės gitaros virtuozų ir džiazo muzikos revoliucionierių Wojtek Pilichowski.

„Didžiuojamės, kad jau daugiau nei du dešimtmečius tūkstančiams ištikimiausių džiazo mylėtojų iš Lietuvos ir užsienio galime padovanoti nemokamus garsiausių pasaulio džiazo muzikos žvaigždžių pasirodymus. Ne išimtis ir savitą muzikos skambesį turintis bei neblėstančia energija pulsuojantis džiazo muzikos revoliucionierius Wojtek Pilichowski“, - sako Klaipėdos pilies džiazo festivalio vadovė Inga Grubliauskienė.

Wojtek Pilichowski biografijoje – 14 solinių ir dar daugiau nei 200 kartu su kitais žymiais atlikėjais įrašytų albumų, parduotų daugiau nei 6 mln. kopijų tiražu. Kartu jis – ir kelių muzikos vadovėlių autorius, dešimčių įvairių apdovanojimų savininkas bei vienas laukiamiausių svečių garsiausiuose pasaulio džiazo festivaliuose.

Neabejotina, kad ir Klaipėdoje Wojtek Pilichowski pasirodymo būsią įtraukiančio, emocionalaus ir nepaliekančio abejingų, juolab kad į uostamiestį vienas žymiausių Lenkijos bosinės gitaros virtuozų atvyksta kartu su savo ištikimų muzikantų grupe

Wojtek Pilichowski:

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder