Kam kurti iliuziją?

Kam kurti iliuziją?

Ar verta viešoje vietoje pastebėjus girtaujančius asmenis kviesti policijos pareigūnus? Atsakymas: ne, neverta. Tokią išvadą tenka padaryti pasikliovus asmenine patirtimi.

Sekmadienio pavakarys. Skulptūrų parkas. Pagaliau pasirodžiusi saulė pasivaikščiojimui sukvietė mamas ir tėčius su vaikais, garbaus amžiaus paukštelių lesintojus bei hormonų audrų užvaldytus paauglius. Tačiau, deja, holivudinę idilę sudrumsčia nelabai koks paveikslas: trys sportinius kostiumėlius propaguojantys vyrukai saulės atokaitoje nusprendžia atsigaivinti nemažu alaus kiekiu. Nors kiekvieną parko įėjimą ženklina draudimas rūkyti, tačiau "supešti" vieną kitą ar dešimtą cigaretę nepasirodo labai didelė nuodėmė.

16.47 val. mano telefone jau renkama visiems gerai žinoma 112 skaičių kombinacija. 17.14 val. taurų gėrimą mėgstantys "sportininkai" pajaučia, kad pats laikas pasižymėti savo teritoriją ir patraukia artimiausio medžio link. Policijos pareigūnų, kaip supratote, nematyti nei su žiburiu. Nei be jo. Toliau vyrukų nuotykiais nebegaliu pasidalinti, nes nebesinorėjo savo vakaro užgožti tokiais turiningais vaizdais.

Tik nepamanykite, kad esu dar vienas prieš policijos pareigūnus nusiteikęs žmogus. Tikiu, kad Klaipėdoje vyksta daug šiurkštesnių pažeidimų, kuriems teikiama pirmenybė. Tačiau kyla klausimas, kam tada priiminėti įstatymus, jei nėra užtikrinamas jų vykdymas. Kam kurti iliuziją, kad galime gyventi Neverlende, kur skraido rožiniai poniai, o parkuose nerūpestingai gali bėgioti vaikai, nematydami trijų juostelių "bambalinės" simfonijos.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder