lochneso ežeras

JAV kosmoso agentūros prašoma padėti surasti... Lochneso pabaisą

JAV kosmoso agentūros buvo paprašyta prisidėti prie naujos legendinės Lochneso pabaisos paieškos. Lochneso centras paragino kosmoso agentūrą pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi naujoje legendinės būtybės paieškose.

Praėjusiais metais Lochneso ežere vykdytos vienos didžiausių paieškų metu hidrofonu buvo užfiksuotas garsus povandeninis triukšmas ir taip pat fiksuoti galimi keli pastebėjimai.

Naujausios paieškos vyks gegužės 30 d. - birželio 2 d., minint sero Edwardo Mountaino ekspedicijos 90-ąsias metines, skelbia „Sky News“.

Nuo tos pirmosios 1934 m. ekspedicijos oficialiame Lochneso pabaisos registre užfiksuoti daugiau kaip 1156 galimi jos pastebėjimai.

„Tikimės, kad Nesės medžiotojai visame pasaulyje padės mums pasiekti NASA žmones. Tikimės, kad juos pasieksime pasitelkdami socialinių tinklų galią.

Mes tiesiog tikimės, kad jų ekspertų patarimai padės mūsų nuolatiniame atsakymų ieškojime. Mes kreipėmės į Jungtinės Karalystės universitetus.

Tikimės, kad NASA ekspertai gali turėti pažangių vaizdo gavimo technologijų, kuriomis būtų galima nuskenuoti ežerą“, – sakė Lochneso centro atstovė Aimee Todd.

Savanoriams per naująją paiešką bus pavesta stebėti paviršių, ieškant raibulių vandenyje. Jie bus instruktuojami, į ką atkreipti dėmesį ir kaip fiksuoti radinius.

Praėjusiais metais vykdyta viena didžiausių visų laikų Nesės paieškų, prie kurios prisijungė dalyviai iš Amerikos, Kanados, Prancūzijos, Prancūzijos, Italijos, Japonijos ir kitų šalių.

Lochneso ežeras yra ne tik bene žinomiausias Škotijos ežeras, bet ir antras pagal gylį. Jis taip pat yra didžiausias Škotijoje pagal tūrį, o gėlo vandens jame yra daugiau nei visuose Anglijos ir Velso ežeruose kartu sudėjus.

Anglija.lt naujienas ar jų dalį publikuoti ir/ar kitaip naudoti be raštiško "Anglija.lt Ltd." sutikimo draudžiama.

Skaitomiausi portalai

Šiuo metu skaitomiausi

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder