Litvinenka galėjo būti nunuodytas radioaktyviu poloniu, kad būtų nutildyti gandai apie Putino pedofiliją?

Nors nuo to keisto įvykio prabėgo daug metų, bet įvykiai Ukrainoje į visa tai vėl privertė pažvelgti dar kartą. Dauguma vaikų, vykstančių į mokyklinę ekskursiją, apžiūri muziejus ar seną bažnyčią, tačiau penkiamečiui Nikitai Konkinui tą dieną dar daug jaunesnis Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas netikėtai pabučiavo į pilvą. Šis keistas įvykis vėliau sukėlė kalbų apie pedofilijos apraiškas, kurios būdingos pavojingiausiam pasaulio vyrui, - skelbia dailystar.co.uk.

Rusijos prezidentas pastebėjo mažąjį Nikitą vaikų minioje Maskvos Raudonojoje aikštėje, priėjo prie jo, atsiklaupė ant kelių, pakėlė marškinėlius ir pabučiavo į nuogą pilvą.

Apstulbę žiūrovai stebėjo, kaip tęsėsi keistai nepadorus ir neįprastas buvusio KGB agento poelgis.

Rusijos prezidentas Putinas tada tvirtino, kad keistame bučinyje į pilvą nebuvo nieko baisaus.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Vėliau V. Putinas tvirtino, kad "norėjo jį paglostyti kaip kačiuką", ir prisiekinėjo, kad tame nėra nieko smerktino".

Diktatorius pridūrė: "Jis man atrodė labai nepriklausomas, pasitikintis savimi ir kartu, toks bejėgis. Nekaltas berniukas ir labai mielas berniukas".

Tačiau nepaisant netikėto susitikimo su Putinu, Nikita teigė, kad jam tai visai netrukdė ir iš tikrųjų "jautė kažką gero".

Jis atskleidė: "Jis priėjo prie manęs. Putinas paklausė, kas aš esu - ir tada mane pabučiavo. Ir viskas. Buvau labai nustebęs".

"Aš tiesiog jam patikau, o jis man... Aš pats noriu būti prezidentu".

Vėliau vienoje ataskaitoje buvo paskelbta sensacinga žinia, kad V. Putinas iš tikrųjų buvo vaikų tvirkintojas.

"Po to Nikita net atsisakė eiti į dušą. Pasiūliau jam užklijuoti pleistrą ant tos vietos, kur jis buvo pabučiuotas prezidento, bet anūkas išsigando.

Jis sutiko maudytis tik tada, jei nueisime prie kaimo upės", - vėliau pasakojo jo močiutė.

Nikita ir jo šeima sakė, kad myli Rusijos vadovą ir visada jį stebi per televizorių.

Šis Putino ir Nikitos skandalingas susitikimas  vėliau galėjo būti lemtingas ištremtam buvusiam rusų šnipui Aleksandrui Litvinenkai, kuris viešai pareiškė, kad Putinas yra pedofilas.

Praėjus vos keliems mėnesiams po to, kai 2006 m. Rusijos prezidentas pabučiavo Nikitą į pilvą, A. Litvinenka paskelbė niūrių kaltinimų, tarp jų - kad V. Putinas išnaudojo vaikus bute kartu su kitu Kremliaus pareigūnu.

Tai buvo teiginiai, dėl kurių galiausiai Litvinenka, ko gero, ir buvo nutildytas po to, kai sutiko išgerti arbatos su buvusiais KGB agentais Dmitrijumi Kovtunu ir Andrejumi Lugovojumi.

Teigiama, kad pora į jo arbatą įmaišė radioaktyvaus polonio ir jis praleido vakarą vemdamas, o po trijų savaičių mirė.

A. Litvinenka apkaltino V. Putiną užsakius jo mirtį ir rašė: "Pasaulio visuomenė sukrėsta. Niekas negali suprasti, kodėl Rusijos prezidentas padarė tokį keistą dalyką - pabučiavo nepažįstamo mažo berniuko pilvą".

Didžiosios Britanijos tyrimas, kuriam vadovavo seras Robertas Owenas, teigė: "A. Litvinenkos straipsnyje pateikti kaltinimai prezidentui V. Putinui yra patys rimčiausi.

Vėliau pasigirdo tokie pareiškimai, kad Putinas tariamai įsakė nužudyti radioaktyvia polonio arbata Litvinenką, kad sustabdytų gandus apie pedofiliją.

Archyvų nuotr.

Teigiama, kad A. Litvinenka buvo nunuodytas, nes įvardijo keistą V. Putino elgesį
 

Niekas negali suprasti, kodėl Rusijos prezidentas padarė tokį keistą dalyką - pabučiavo nepažįstamo mažo berniuko pilvą".
Putinas pabučiavo berniuko pilvą

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder