Nori staliuko pavėsyje – susimokėk

Anot sinoptikų, ateinanti vasara gali būti ne mažiau karšta nei praėjusiais metais. Ir kai kuriose populiariose turistinėse šalyse valdžia kartu su verslininkais nusprendė nepraleisti progos šiek tiek užsidirbti. Kaip? Ogi siūlant palankesnes sąlygas karštomis dienomis.

Ispanijos autonominio regiono Andalūzijos valdžia nusprendė, kad restoranai turi įstatyminę teisę imti papildomą mokestį už staliukus saulėje ar pavėsyje, rašo „The Olive Press“.

Ko gero, niekam nebūtų malonu sužinoti apie didesnę, nei tikėtasi, sąskaitą, kai maistas jau suvalgytas ir gėrimai išgerti, todėl šiuo atveju egzistuos viena svarbi taisyklė. Jos bus privalu laikytis – klientai turės būti informuoti, kad kainos tam tikrose vietose bus didesnės, prieš pateikiant užsakymą.

Svarstoma, kad informacija galėtų būti pateikta raštu kur nors meniu ar informuojama per bet kokią reklamos formą, nes žodžiu pasakyti to lankytojui neužteks.

Įdomu tai, kad Andalūzija jau ne pirmą kartą sugalvoja, kaip iš turistų labiau pasipelnyti. Anksčiau skelbta, kad Sevilijos miesto, kuris yra Andalūzijos regioninis centras, valdžia paskelbė apie planus apriboti turistų patekimą į centrinę miesto aikštę Plaza de Espana. Miesto ir provincijos gyventojai, kaip ir anksčiau, į jį galės patekti be apribojimų, tačiau turistams už įėjimą į pagrindinę miesto aikštę bus privalu pakloti tam tikrą mokestį.

Parengta pagal Unian.net

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder