Būtina sumažinti bilietų kainas senjorams

Būtina sumažinti bilietų kainas senjorams

Prabėgo Senjorų metai kaip viena diena... Džiaugiamės - turime Bendruomenės namus, dėl kurių kovojome 13 metų, tačiau liūdime, nes mūsų senjorai negali juose lankytis - jeigu nori atvažiuoti, su persėdimais tai labai brangiai kainuoja ir jie negali sau to leisti.

Kodėl suteikę galimybę susitikti Bendruomenės namuose niekas nepagalvoja apie tai, kad sunku juos pasiekti, kodėl nesureguliuojate geresnio susisiekimo su jais? Ne visi senjorai turi sveikatos nuo autobuso stotelės ateiti iki Bendruomenės namų, nes su lazdute jie ypač toli ir nepatogioje vietoje. Nei mūsų Savivaldybės Tarybos nariai, nei VšĮ "Klaipėdos keleivinis transportas" direktorius Gintaras Neniškis nepagalvoja apie tai, kaip palengvinti susisiekimą su Bendruomenės namais.

Kas bus dabar, kai pabrangino važiavimą viešuoju miesto transportu? Gerbiamieji, kodėl nenorite suprasti, kad pensininkams lieka tik tiek džiaugsmo, kad gali susitikti su savo bendraminčiais ir neliūdėti vieniems namuose, o Jūs, tie, kuriems tik pinigai svarbiausi, nenorite to suprasti. O paskui, kai jie žudosi ar miršta vieni namie, stebitės... Kodėl, leiskite paklausti, jums pinigai, nudažyti autobusai svarbiau negu žmogus?

Girdime, kiek sutaupyta pinigų socialinėms reikmėms. (2016 01 08 ministrė A. Pabedinskienė: "Nepanaudotus 120 mln. eurų piniginei socialinei paramai savivaldybės turi skirti socialinėms reikmėms"). Kodėl negalite jų panaudoti sumažindami važiavimo kainą senjorams? Kodėl atimat iš jų galimybę vasarą iš pietinės miesto dalies nuvažiuoti prie jūros? Mes neprašome, kad važiavimas būtų visai nemokamas, bet sumažinti jo kainą būtina.

Gerb. direktorius G. Neniškis skelbia įvairių miestų susisiekimo kainų lentelę, tačiau pamiršo kažkodėl Šiaulius, nes tame mieste senjorais rūpinamasi labiausiai Lietuvoje, ir apskritai visus senjorus pamiršo. Pamiršo, nes gėda ir jam, ir Savivaldybės Tarybos nariams, kad senjorų Klaipėdoje blogiausia padėtis. Manote, kad mes apie tai nežinome? Vilniaus senjorai jau daugybę metų važiuoja pigiau... Gėda visiems, kurie taip elgiasi: gali, bet visiškai nieko nedaro - nesirūpina visiškai...

Šiandieną, eurui atsiradus, viskas brangsta, tai kas tie 8 eurai, kuriais žadama padidinti pensijas... Yra tokių, kurie pakeičia tik valiutos pavadinimą, ir tuo turėtų susirūpinti tie, kuriems priklauso tą daryti.

Įsidėmėkite ir nepamirškite - pensinis amžius ateina labai greitai. Susimąstykite: kas rūpinasi senjorais šiandien, tas rūpinasi savo ateitimi!!!

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder