Dobilas Sinkevičius: Aš irgi už partnerystės įstatymą! (1)

Su jauduliu vakar stebėjau „LRT forumą" per TV ir niekaip negalėjau atsistebėti - iš kur pas mus atsirado šitiek naftalininio relikto. Kad ir vienas tokių, vakaro laidoje dalyvavusių prelegentų (nei vardo, nei pavardės neatsimenu, ačiū Dievui), kuris išpyškino: „Partnerystės įstatymo labiausiai reikia skirtingų lyčių poroms, kurios kartu gyvena ne santuokoje."

LRT atleiskite, kur jūs tokių atsilikėlių surandate? Ne tik kaip archeologai iš po žemių iškasate, bet ir į studiją sugebate atvesti. Minimas Tamsta laidoje eskaluoja problemas, kurios Lietuvoje užmirštos jau daugiau kaip 80 metų, betrūko, kad iškeltų Lietuvos valdovo nepriklausomybės nuo popiežiaus klausimą...

Vis dar nesuprantantiems, apie ką kalbu, primenu, šį opų partnerystės klausimą Lietuvoje dar draugas Stalinas 1940 metais išsprendė.

Kitaip tariant, partnerystę Paleckis ir Salomėja Nėris kartu su saule iš Maskvos parvežė. Tik anuomet, atvirkščiai nei dabartiniai mūsų laisvūnai, draugas Stalinas buvo žymiai liberalesnis ir mažiau „vyniojo žodžius į vatą", jis iš karto partnerystę pavadino santuoka.

Komunistai be didesnių ceremonijų santuokos laiminimo hegemoniją perleido civilinės metrikacijos skyriams. Nepaisant to, kad Bažnyčia net ir šiandien įsikabinus aiškina, jog santuokos sakramentas laiminamas tik Dievo ir Bažnyčios akivaizdoje.

Pasiskaitykite patys: „Santuokos sakramentas - tai Dievo bei Bažnyčios liudytojų akivaizdoje vyro ir moters duota priesaika visą gyvenimą vienas kitą mylėti, gerbti ir susilaukti vaikų bei juos ugdyti."

Taigi, kaip matote, Bažnyčia vis dar laikosi savo tūkstantmečiais aiškinamų tiesų, o nūdienos Lietuvoje liberalūs įstatymai galioja jau daugiau kaip 80 metų.

Šiandien tinkamai pamokyta melžėja be jokių problemų Kelmės civilinės metrikacijos skyriuje, skambant Mendelsono maršui, santuokos sakramentą gali paliudyti, pavyzdžiui, musulmono ir ateistės porai arba budisto ir satanistės. Visa tai jau seniai tapo norma.

Deja, deja, nesu aš toks liberalus kaip draugas Stalinas, Leninas ar Landsbergis, todėl viešai Seimo nariams siūlau išspręsti šį klausimą ir nuo šiol daiktus pradėti vadinti tikraisiais vardais - Civilinės metrikacijos skyriuje palaimintą sąjungą vadinti partneryste, o bažnyčioje atliktas apeigas - santuoka. Ir nors mano religingi seneliai iš manęs uolaus kataliko nepadarė, bet krikščioniu - išugdė, ir daiktus vadinti savais vardais išmokė.

Todėl savo mylimą damą norėsiu prie altoriaus vestis ir santuoką gauti, o ne Stalino atneštą civilinės metrikacijos išrašą.

Na, o ką daryti su vienalyčių partnerysčių užsimaniusiais homoseksualais?

Viskas būtų fainiai, bet mūsų specialiųjų operacijų vadovas tokių partnerysčių tikrai neleis. Įvairių tyrimų duomenimis, AIDS 80 proc. daugiau plinta būtent tarp homoseksualų, čia jums, atsiprašant, ne koks koronavirusas, nuo kurio pasveiksta 99 proc. susirgusiųjų.

O ką jau kalbėti apie psichologines problemas: didėjantis depresijų skaičius, nevilties problemos ir kiekvieną rytą dėl jų veiklos ašaras liejančios mamos...

Teks pasikliauti šiuolaikine medicina ir palaukti vaistų arba pasikliauti švietimu ir palaukti skiepų.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder