LED lauko ekranas didžiausioje sankryžoje Šiauliuose - puiki vieta Jūsų reklamai!

Kokia yra geriausia vieta Jūsų reklamai? Ten, kur didžiausi žmonių srautai! Rinkitės „2go“ LED lauko ekraną Šiauliuose esančioje Dubijos ir Žemaitės gatvių sankryžoje, kurią sudaro net 14 eismo juostų! Šioje vietoje yra intensyvus eismas įvairiu paros metu, todėl LED ekranas puikiai matomas iš visų pusių.

Didžiausioje Šiaulių miesto sankryžoje esančio reklamos stendo dydis siekia net 32 kvadratinius metrus (8 x 4 m), o ekrano rezoliucija - 480 x 240 pikselių. Pagal atliktus tyrimus, per savaitę pro šį reklaminį stendą vidutiniškai pravažiuoja apie 332 tūkstančiai automobilių.

Kadangi įmonės veikla yra neatsiejama nuo rūpinimosi aplinka, dalis „2go“ tinkle esančių ekranų yra paremti atsinaujinančių energijos šaltinių gamyba ir naudojimu. Būtent didžiausioje Šiaulių miesto sankryžoje esantis ECO erkanas naudoja saulės baterijas elektros energijai užtikrinti.

„2go“ LED lauko vaizdo ekranai yra pirmieji Lietuvoje, kuriuose įrengti naujausios technologijos saulės baterijos, tiekiantys energiją tiesiai iš saulės baterijų, įrengtų virš ekrano arba po juo.

Lokacijos ekranams parinktos pagal šalia esančius visuomeninius traukos objektus – didžiuosius prekybos centrus, degalines, restoranus, kavines, kino teatrus ir kt.

Todėl svarbu paminėti, jog šalia 14 eismo juostų turinčios didžiausios sankryžos Šiauliuose yra įsikūrę tokie, daugiausia žmonių srautų sulaukiantys objektai kaip prekybos centras „Maxima“, degalinės „Circle K“ ir „Neste“, sporto klubas, viešbutis, automobilių plovykla bei autoservisas. Sankryža yra visiškai netoli miesto centro ir pakeliui į prekybos centrą „Saulės miestas“.

Negana to, šioje vietoje juda didelis automobilių srautas atvykstančių iš Kuršėnų pusės. Ši sankryža jungia centrinę miesto dalį su pietine. O taip pat - tai vienas pagrindinių kelių, einančių į centrinę miesto turgavietę.

Dar neturite sukūrę savo reklaminio klipo, kurį būtų galima transliuoti per LED ekraną? Nieko tokio, įmonė „2go“ turi ilgametę patirtį reklaminių klipų kūrime, todėl mielai padės sukurti Jums tinkamiausius video klipus. Reklaminio klipo kūrimas apima pagrindinės klipo žinutės ir idėjos vystymą, scenarijaus planavimą, vizualios medžiagos paiešką, kadruočių paruošimą, klipo animavimą ir kt..

Viso šio proceso metu vyksta nuosekli komunikacija su klientu, siekiant užtikrinti, jog reklaminis klipas atitiktų nustatytus reklamuojamo produkto ar paslaugos tikslus.

Sukurtas reklaminis klipas tinka daugeliui lauko LED ekranų, todėl jį galima transliuoti keliuose skirtingų miestų ekranuose. 

Turite klausimų? Norite užsisakyti lauko reklamą? Kreipkitės el. paštu [email protected] arba skambinkite telefonu +370 605 05508.

Daugiau informacijos:

Led lauko ekranų tinklas Lietuvoje - „2go“

Lauko ekranai

Reklamos lauko ekranuose kainos

Reklaminių klipų kūrimas

Led ekranų prekyba

Kontaktai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder